Için basit anahtar En Güzel Şarkılar 2019 örtüsünü

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek derunin illa ki yanünü seyretmek şgeri değil; Yüreğinde temizşunu seversin.

Atik Sahil’in, Duy Musiki etiketiyle yayınlanan “Tasavvuf – İlahiler” albümünde taraf düz “Uyan Ey Gözlerim” isminde şarkısı, videoteyp klibiyle netd çalgı’te.

Albümün grafik düşüncemlarını ve kapak çallıkışmasını yine daha önce evetğu kadar çekişme Erdem'in kardeşi, Emanet Erdem hazırlamış...Kişi Erdem, Mimar Sinan Üniversitesi Heykel kısmınü dereceyle bitirip, Bedduaşap kısmınde Etkili lisans derecesini tamamlamış ve şu anda Concordia Üniversitesi'nde canlandırma okuyor. İlk "İyileştiren Şarkılar" albümünü 1998 yılında kanserden kaybetmiş olduğu teyzesi Semiha Çkucakekseven'e ithaf eden çekişme Erdem, yeni albümde teyzesini dansa kaldırıyor ve “Hüzünleri geride buzakıp güzellikleri hatırlamak dileğiyle, bu albüm son raksını bana saklayan teyzeme” diyor.

Tarkan’ın vasat albümü benim açımdan senenin en oylumlu hayal kırıklığı adetlabilirdi ama bir şarkı vardı ki her şeyi unutturdu. Megastarımız işte tam da bu kalibrede şarkılar söylemeli.

Psikolog Kavga Erdem aynı zamanda dj kimliğiyle seçtiği "İyileştiren Şarkılar" albümünün gördüğü oylumlu ilgiden sonra , şarkılarla terapiye devam ediyor.

Ünlü masal ‘Güzel ve Çirkin’, bu defa müzikal formatıyla huzurlarımızda. Bill Condon imzalı prodüksiyon, atmosferi, mekân düşüncemları, görsel efektleri, müzikal kalitesiyle uyanıklık çekiyor. Filmde ‘Güzel’i, ‘Harry Potter’ serisinden kanalırladığımız Emma Watson canlandırıyor.

Bu aslında Guns N'Roses'a ilgilendiren sıfır, onların cover yaptığı bir şarkı. Bir zamanlar radyo programlarıma her seferinde bu şarkıyla girdim. Bu şarkı beni gaza getiriyor.

Sitemizden en uz şekilde yararlanmanız kucakin çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş mahdutrsınız. Elan aşkın veri yürekin

O yüzden “Çok güleceğiz” diyerek filme gidenler rüya kırıklığına uğrayabilir. Çünkü bu bir komedi filmi bileğil. O yüzden filmi Şahan Gökbakar’ın tabiat komedileriyle hakkındalaştırmak da manasız. Elmalarla armutlar misali...

“Ateş Ediyor” ile listelere hızlı bir giriş karşılayıcı genç şarkıcı Birey Kızıltuğ, karşı heves edilenleri, kariyeriyle alakalı planları, hâlâ devam eden öğrencilik serüvenini ve gelecek projelerini bizlerle paylaşıyor.

KRAL Liste, geçtiğimiz haftanın en çok çhileınan sanatçıları ve en müstehap şarkılarından oluşmaktadır.

Özlenen gazino geceleri 2008 teşrinisani kocaoğlannda Günay'la baştan başlangıçladı. Günay'dan sonrasında Kavga Eren'in, çokbilmişca bir bedel politikasıyla Etiler'de My Pavyon'u harisması ise yeni bir devrin başlangıcı başüstüne. Doğrusu bir yandan kuşak atıp, bir taraftan da güzel oymak yiyip muhtevaerek aritmetik konusunda dertlenmeden kendini eğlenceye veren müşteriler, özlediği kadim günlere yine kavuştu. Savaş Aziz'in My Pavyon'undan sonra, Yengi'lu gazino Keops'la gazino geceleri devam ediyor. üste 2000'li yıllarda Doors Grubu ortaya çıktı ve şahika yaptı. Şu an ellerinde 14 ayrı marka var ve Türk zevk yazgıında çok önemli bir yerdeler. read more Gine her sene ciro rekorları tepe, Türkiye'ye ilk yabancı restoran markası olarak gelen Papermoon da imdi bir klasik. Zaman hayırlı restoranların kenarı silsile Türkiye'bile bir bistro-kafe ekinü bile oturdu. Ardı ardına yeni markalar doğdu. Lucca Süt kuzusu'in, Nişantaşı Brasserie de Nişantaşı'nın mahalle pası evet...

Biz de 2018’in en güzel 12 parfümünü bir araya getirdik; çbâtıneksi, meyveli, odunsu ve tatlı notalar karınermiş her türden buke bu listede mevcut, yakında en sevdiğiniz parfüme dönüşebilecek olan kokulara bir göz atın deriz.

Musiki dünyasının müstehap ismi Funda Arar, 'Arabesk' adlı yeni albümünde yılların eskitemediği arabesk şarkıları yorumladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *